Akıllı Ev Ekran
 Akıllı Alarm Sistemleri
Dokunmatik ekranda alarmın oluduğu bölge ve sensörlerin durumunu görsel olarak da takip edebilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuza hangi bölgeden ne tür alarm oluştuğunu da sms ile alabilir, uzaktan sms ile alarmı kurabilir veya kapatabilirsiniz. Ayrı bir alarm paneline ihtiyaç duymadan tüm sensörleri sistemimize bağlayabilirsiniz. >>>Devamı...

Akıllı Ev Sistemi
 Uzaktan Yönetin
Domintell teknolojisi , tüm yaşam ve çalışma alanlarınızda güvenlik ve konfor için akıllı otomasyon sistemleri ile çözümler üretiyor... Dünyanın neresinde olursanız olun, tüm cihazları kontrol edebilirsiniz. İşyerinize gitmeden, cihazlarınızı sms ile çalıştırabilir, arıza durumunda haberdar edilirsiniz.>>>Devamı...

Akıllı Evler
digi
 Otomasyon Sistemleri
Akıllı otomasyon sistemleri sadece konforu değil, aynı zamanda güvenliğinizi de düşünür. Bulunmadığınız anlarda sıradışı olayları algılayarak size haber vermenin ötesinde gereken önleyici tedbirleri de alarak istenmeyen durumların açığa çıkmasını önler. Kısaca akıllı otomasyon, daha rahat, daha güvenli ve konforlu yaşam alanları demektir.

Akıllı 
Ev sistemi
 Cep Telefonunuzdan Yönetin
İş yerinizi, evinizi ve çalışma ortamınızı cep telefonunuz ile uzaktan sms göndererek yönetebilirsiniz. Oluşan aksaklıklardan cep telefonunuza gelen sms ile anında haberdar olursunuz. Cep telefonunuz, her şeyi kontrol ve kumanda eden bir cihaza dönüşür. Yaşam alanlarınızdaki tüm cihazlarınızı dünyanın her yerinden kontrol ve kumanda edebilirsiniz.

Akıllı Bina
 Akıllı Bina Aydınlatma Otomasyonu
Akıllı binalarda sonsuz senaryo seçenekleri ile aydınlatmalarda enerji tasarrufu sağlarsınız. İş yerlerinizde gereksiz yanan ışıkların kendiliğinden sönmesini veya gün, saat, ay bazında farklı seçeneklerle çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Tek bir tuşa basarak tüm lambaları kapatabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemi
 Akıllı Bina Perde Panjur Otomasyonu
Akıllı yaşam alanlarında tüm perde ve panjurları tek bir kumanda ile açıp kapayabilir, cep telefonu veya televizyon kumandasıyla da kumanda edebilirsiniz. Ekranlardan hangilerinin açık veya kapalı olduğunu görebilirsiniz. Tanımlayacağınız senaryolara göre alarmı kurduğunuzda veya evden çıktığınızda açık olan perde ve panjurlarınızı otomatik olarak kapatabilirsiniz.
 
 
Bina Otomasyonu ve Kontrol Sistemleri
 
Bina Otomasyon Sistemleri
 
Entegre Bina Otomasyonu
 
Aydınlatma Otomasyonu
 
  Aydınlatma Otomasyonu
  Konferans Aydınlatma Otomasyonu
  Resaturant Aydınlatma Otomasyonu
  Otel, Lobi Aydınlatma Otomasyonu
  Toplantı Salonları Aydınlatma Otomasyonu
 
Ev Otomasyonu
 
Akıllı Ev Uygulamaları
 
Entegre Ev Sistemleri
 
Kapı Giriş Kontrolü
 
Uzaktan Kontrol Sistemleri
 
Uzaktan Sistem ve Cihaz izleme
 
GSM Şebekesi Üzerinden SMS ile Kontrol Sistemleri
 
Alarm Algılama ve Çift Yönlü Tetikleme
 
 
Güvenlik Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Uzaktan erişimli kamera sistemleri , CCTV
  Uzak Mesafe Kablosuz Görüntü Aktarımı
 
Kablosuz / Kablolu Şehir, Bölge İzleme
 
 
Giriş Sistemleri
  RFid, Parmak İzi, Mifare, Proximity Kartlı Geçiş Sistemleri
 
Uzaktan Kumandalı Kapı Sistemleri
  Personel Devam Kontrol Sistemleri
  Otopark Otomasyonu
 
Turnikeler , Bariyerler
 
Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri
İntercom, Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri
© 2010 sadipen.com Tüm Haklari Saklidir.